NL Ingrediënten: suiker, cacaoboter, volle melkpoeder, emulgator: soja lecithine; natuurlijk aroma: vanille. Cacaomassa in witte chocolade, minimum 28 %. Kan gluten, eieren, noten, pinda's, sesam bevatten.
Geproduceerd in de EU.
Bewaren op een koele en droge plaats.
Houdbaarheid: 3 maanden.
Voedingswaarden per 100 g
| Energie in kJ | 2 386 |
| Energie in kcal | 570 |
| vet | 36 |
| Verzadigde vetten | 22 |
| Koolhydraat | 55 |
| Suikers | 55 |
| Eiwit | 6,0 |
| Zout | 0,21 |

Warme chocolademelk - Witte chocolade
Warme chocolademelk - Witte chocolade
Warme chocolademelk
Heerlijk zachte chocolademelk. Gemaakt van witte chocolade met een minimum van 28 % cacao. Heerlijk om te schenken op koude herfst- of winteravonden en lang te genieten.
Bereiding: giet warme melk in een kop (ongeveer 200 ml), 2 eetlepels chocolade (ongeveer 30 g). Goed roeren. Indien u een meer intense smaak wenst kan u meer chocolade toevoegen.

Chocolade truffels met koffie
Chocolade truffels
Probeer deze eens. Heerlijke, zachte chocolade truffels met koffiesmaak, bestrooid met cacao. Een zo typisch cadeau voor de kerstdagen, maar ook een zo typisch genot, waarvan uzelf ook gewoon kan smullen. En niet alleen tijdens de kerstperiode.

Refill set - 12 pralines - Hervulling
Refill set - 12 pralines - Hervulling
12 pralines in een doos
Voor alle liefhebbers van heerlijke handgemaakte pralines, hebben wij een setje van 12 stuks. U kan proeven van 4 verschillende soorten pralines, willekeurig geselecteerd.
Het setje kan ook gebruikt worden als hervulling voor een eerder aangekocht kistje of doosje. U kan het ook zo op de tafel zetten en genieten.
Of als u voor een bepaalde gelegenheid de pralines los in een schaaltje op tafel wil zetten, dan is ook deze verpakking een goede oplossing.
De pralines worden willekeurig gekozen uit ons assortiment en bevatten 4 verschillende soorten. Ze kunnen dus verschillen van diegene op de foto.

ChocoTelegram - Meilleurs voeux - Chocolade
Chocolade wensen

Chocolade letters Papa - Melk
Momenteel niet beschikbaar
Chocolade letters
Papa verrassen met iets bijzonders, dat is niet zo moeilijk.
En deze volledig handgemaakte chocolade letters zijn hiervoor wel heel geschikt. De chocolade letters geven het woord PAPA en zijn gemaakt van de beste Belgische melkchocolade. De twee letters "P" zijn versierd met gedroogde aardbeien. De eerste "a" met kokossnippers, knapperige amandelen voor de tweede "a".
Deze heerlijk chocolade letters worden verpakt in een speels doosje met venstertjes, waardoor het lekkers alvast gezien kan worden.
tel. +32 3 386 05 54
info@chocolissimo.be
Openingsuren kantoren
ma. - vrij. 8:00 - 16:00.
Bedrijven:
b2b@chocolissimo.be