NL Ingrediënten: suiker, volle melkpoeder, cacaoboter, cacaomassa, emulgator: soja lecithine; natuurlijk aroma: vanille. Cacaomassa in melkchocolade minimum 32 %. Kan gluten, eieren, noten, pinda's, sesam bevatten.
Geproduceerd door Confiserie Heilemann GmbH - Alpenstrasse 1 - 87789 Woringen, Germany.
Geproduceerd met goedkeuring van Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Germany.
Geproduceerd in de EU.
Bewaren op een koele en droge plaats.
Houdbaarheid: 3 maanden.
Voedingswaarden per 100 g
| Energie in kJ | 2 327 |
| Energie in kcal | 556 |
| vet | 35 |
| Verzadigde vetten | 21 |
| Koolhydraat | 50 |
| Suikers | 49 |
| Eiwit | 8,3 |
| Zout | 0,25 |

Extreme Midi - Chocoladereep - Bosbessen
Extreme Midi - Chocoladereep - Bosbessen
Momenteel niet beschikbaar
Chocoladereep
Een heerlijke chocoladereep handgemaakt van witte chocolade en versierd met frambozen en bosbessen. Verpakt zonder plastic in papier en een kartonnen doosje, gesloten met een banderol.

ChocoPostcard - Midi - Pralines
ChocoPostcard - Midi - Pralines
Pralines met wenskaart
Als u herinneringen wil ophalen op een zoete en lekkere manier is de ChocoPostcard misschien wel een goed idee. Upload een foto of afbeelding en wij bevestigen die in het deksel van de verpakking, die reeds versierd is met bloemetjes. Zo krijgt u een gepersonaliseerd geschenk. Binnenin vindt u 15 overheelijke, handgemaakte pralines. Ideaal voor een huwelijk, moederdag, een jubileum of een geboorte. Geen enkele gelegenheid gaat nog ongemerkt voorbij.

Pure chocolade letters - I love mum
Pure chocolade letters - I love mum
Momenteel niet beschikbaar
Letters van chocolade
Elke fantastische mama verdient, op gezette tijden, een geweldig cadeau. En dit is er zo eentje.
Chocolade letters die samen I Mum vormen en zodoende perfect uw gevoelens voor haar weergeven. De letters zijn van pure chocolade en volledig handgemaakt. De letters "I" en "M" zijn bovendien versierd met gedroogde frambozen, het hart en de letter "U" zijn gedecoreerd met knapperige geroosterde amandelen.
De chocolade letters worden verpakt in een stijlvol houten kistje, waarop u een extra gravure kan toevoegen met uw eigen wensen, met max. 25 tekens.

Chocolade hart met frambozen
Momenteel niet beschikbaar
Chocolade tablet
Een chocolade hart gemaakt van pure chocolade. Versierd met gedroogde frambozen en een reep van witte chocolade met de boodschap "I love you". Verpakt in een stijlvol houten kistje. Ideaal voor Valentijn.

Extreme Midi - Chocolate bar - Pistachios
Currently not available
Chocolate bar
A delicious handmade chocolate bar made of dark and milk chocolate, finished with white chocolate. Decorated with crispy pistachios. Packed without plastic, in paper and a cardboard box, closed with a band.
Office opening hours
Mon. - Fri. 8:00 - 16:00
For companies:
b2b@chocolissimo.be