Ingrediënten: suiker, cacaoboter, volle melkpoeder, cacaomassa, emulgator: sojalecithine; natuurlijk aroma: vanille. Cacaoboter in dessertchocolade minimaal 56%, in witte chocolade minimaal 28%. Kan sporen van noten, eieren, gluten, sesam bevatten.
Gefabriceerd in de EU.
Bewaren op een koele en droge plaats.
Houdbaarheid: 3 maanden.
Voedingswaarden per 100 g
| Energie in kJ | 2 292 |
| Energie in kcal | 548 |
| vet | 36 |
| Verzadigde vetten | 22 |
| Koolhydraat | 44 |
| Suikers | 41 |
| Eiwit | 5,8 |
| Zout | 0,11 |

Share the moment II - Pralines en chocolade
Share the moment II - Pralines en chocolade
Pralines en chocolade
Verwen uw smaakpapillen met deze uitzonderlijk lekkere doos, als ware het een schatkist van heerlijke chocolade verrassingen.
Open en geniet van vier klassieke pralines en drie pralines in de vorm van kleurrijke CupCakes. Daarnaast vindt u heerlijke chocolade truffels en Roundies, heerlijke ronde chocolade schijfjes met lekkere toppings (studentenhaver). Er zijn ook nog snoepjes in de vorm van chocolade koffiebonen en chocolade callets om heerlijke warme chocolademelk te maken.
Dit assortiment wordt verpakt in een stijlvolle zwarte doos en gesloten met een fleurige banderol. Dit maakt het geheel zowel een feest voor uw smaakpapillen, maar het is ook een visueel genot met een feestelijke touch.

Chocolate High Heel - Pink - Chocolade schoen
Momenteel niet beschikbaar
Chocolade figuurtje
Elegantie en genot zijn troef bij het krijgen van dit cadeau.
Een prachtige creatie in de vorm van een chocolade schoen, vervaardigd van gekleurde cacaoboter. De afmetingen van de schoen zijn: lengte: 16 cm, hoogte 13 cm en breedte 6,5 cm.
Een prachtstuk dat verpakt wordt in een stijlvol doosje, waardoor alles op een echt schoen lijkt. Het wit met roze doosje wordt gesloten met een roze strik, wat het een feestelijk uiterlijk geeft.
tel. +32 3 386 05 54
info@chocolissimo.be
Openingsuren kantoren
ma. - vrij. 8:00 - 16:00.
Bedrijven:
b2b@chocolissimo.be