NL Ingrediënten: suiker, cacaoboter, volle melkpoeder, cacaomassa, weipoeder, gedopte gehakte amandelen, gedroogde aardbeien, emulgator: soja lecithine; natuurlijk aroma: vanille. Cacaomassa in melkchocolade minimum 33 %. Kan gluten, eieren, pinda's, sesam bevatten.
Geproduceerd in de EU.
Bewaren op een koele en droge plaats.
Houdbaarheid: 3 maanden.
Voedingswaarden per 100 g
| Energie in kJ | 2 329 |
| Energie in kcal | 556 |
| vet | 34 |
| Verzadigde vetten | 20 |
| Koolhydraat | 55 |
| Suikers | 54 |
| Eiwit | 5,2 |
| Zout | 0,20 |

Sorry van melkchocolade
Momenteel niet beschikbaar
Melkchocolade letters
Een extraatje nodig om u te verontschuldigen? Probeer dan misschien deze letters gemaakt van de beste Belgische melkchocolade. De letters S en R zijn versierd met gedroogde aardbeien, de O en de Y met geroosterde amandelschilfers. Verpakt in een stijlvol, gelakt, houten kistje met uitschuifbaar deksel. Vergiffenis gegarandeerd.

ChocoTelegram - You are so sweet - Chocolade
Chocolade boodschap
Een boodschap in vorm van chocolade bericht "You are so sweet". Om te schenken aan diegenen die belangrijk voor u zijn. Verpakt in een mooie envelop.
Afmetingen van een verpakking: 25,5 x 14,5 x 1,5 cm
Nettogewicht: 200 g

ChocoTelegram - Meilleurs voeux - Chocolade
Chocolade wensen

Chocolade pizza - Kokos
Momenteel niet beschikbaar
Chocolade tablet
Voor liefhebbers van de Italiaanse keuken, waarom dit eens niet proberen? Een chocolade pizza, gemaakt van Belgische chocolade, versierd met toppings. Deze bestaan uit kokoschips, gedroogde rode aalbessen en amandelen. De pizza wordt verpakt in een doosje, gemodeleerd naar een echte pizzadoos.
De diameter van de pizza is ongeveer 19,5 cm.

Refill set - 12 pralines - Hervulling
Refill set - 12 pralines - Hervulling
12 pralines in een doos
Voor alle liefhebbers van heerlijke handgemaakte pralines, hebben wij een setje van 12 stuks. U kan proeven van 4 verschillende soorten pralines, willekeurig geselecteerd.
Het setje kan ook gebruikt worden als hervulling voor een eerder aangekocht kistje of doosje. U kan het ook zo op de tafel zetten en genieten.
Of als u voor een bepaalde gelegenheid de pralines los in een schaaltje op tafel wil zetten, dan is ook deze verpakking een goede oplossing.
De pralines worden willekeurig gekozen uit ons assortiment en bevatten 4 verschillende soorten. Ze kunnen dus verschillen van diegene op de foto.
tel. +32 3 386 05 54
info@chocolissimo.be
Openingsuren kantoren
ma. - vrij. 8:00 - 16:00.
Bedrijven:
b2b@chocolissimo.be